سوسا وب تولز - ابزار رایگان وبلاگ
................................................................. رئیس جمهور در پاسخ به نامه دکتر الهام: - حسابدار


حسابدار


سال 1395((سال اقتصاد مقاومتی ،اقدام و عمل ))

رئیس جمهور در پاسخ به نامه دکتر الهام:


ای برادر توکل کن و تحمل
  

رئیس جمهور در پاسخ به نامه دکتر الهام مبنی بر اعلام آمادگی برای کناره گیری از مسئولیت های دولتی، وی را به صبر، تحمل و توکل فرا خواند و تصریح کرد: اینجانب به اخلاص و فداکاری و اهتمام شما در راه خدمت به بی منت به ملت بزرگ ایران واقفم و شما را برادری دلسوز و پر تلاش می دانم که در راه خدمتگزاری شب از روز و سر از پا نمی شناسید .

 


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، در نامه دکتر محمود احمدی نژاد رئیس جمهور خطاب به دکتر الهام وزیر دادگستری و سخنگوی دولت چنین آمده است:

بسمه تعالی

برادر خوبم جناب آقای دکتر الهام

وزیر محترم دادگستری

نامه شفاف و گویای شما را دریافت کردم ،‌ یک بار دیگر شما را به عهدی که بسته‌ایم توجه می دهم. قرار بود در راه خدمت به مردم واصلاح اساسی امور و پیگیری اهداف بلند، ‌مقاوم و صبور باشیم . بدیهی است هر چه جلوتر می رویم فشار‌هاو بی انصافی‌های برخی بیشتر می شود و شما باید تحمل کنید. یادتان بیاید بر بزرگان ما در همین دوران انقلاب از سوی خودخواهان و مخالفین عدالت و پاکی چه آورده اند .

یاد مرحوم شهید بهشتی و یاد شهیدان رجایی و باهنر و دیگران آرامش بخش است . بالاتر ، ما باید همواره غصه اهل بیت (علیهم السلام ) را بخوریم و غریبی امام عصر(عجل الله) را در خاطر داشته باشیم .

چه بسیار مدعیان ارزش ها و حتی دین داری که در وقت آزمایش ، دنیا طلبان حرفه ای و خودخواهان غرق شده در دنیای آرزوهای کوچک مادی، از کار در می آیند .

یادتان باشد امسال سال سخت تری است، از یک سو باید تلاش ها ثمر دهد، ‌شکوفا شود و در خدمت مردم و کشور قرار گیرد و از سوی دیگر هجوم خود خواهی‌ها و قدرت طلبی ها و مانع ساختن‌ها در راه است ، رمز موفقیت در راه کمال و حضور در دولت عشق و مهرورزی ، توکل و تحمل است .

اینجانب به اخلاص و فداکاری و اهتمام شما در راه خدمت به بی منت به ملت بزرگ ایران واقفم و شما را برادری دلسوز و پرتلاش می دانم که در راه خدمتگزاری شب از روز و سر از پا نمی شناسید.

ملت بزرگ نیز نشان داده‌اند که قدردان و قدر شناس‌اند و صد البته اگر جمعی را کمر بسته خدمت صادقانه بیابند، از اشتباهات اندک آنان در می گذرند و از آنان حمایت خواهند کرد.  پس ای برادر توکل کن و تحمل.

محمود احمدی نژاد

   + مهدی زاده - ۱:٤٦ ‎ب.ظ ; یکشنبه ٢٢ اردیبهشت ۱۳۸٧