سوسا وب تولز - ابزار رایگان وبلاگ
................................................................. معرفی استاد دانشگاه تبریز به عنوان استاد نمونه کشوری - حسابدار


حسابدار


سال 1395((سال اقتصاد مقاومتی ،اقدام و عمل ))

معرفی استاد دانشگاه تبریز به عنوان استاد نمونه کشوری


 
استاد دانشگاه تبریز به عنوان استاد نمونه کشوری از سوی رییس حمهور لوح تقدیر دریافت کرد.
به گزارش روابط  عمومی دانشگاه تبریز ، دکتر محمدرضا نیشابوری استاد پایه 23 رشته علوم خاک دانشگاه تبریز که هم اکنون به عنوان مدیر گروه خاکشناسی دانشکده کشاورزی این دانشگاه فعالیت دارد ، از سوی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری به عنوان یکی از اساتید نمونه کشوری معرفی شد  و از سوی رییس جمهور  لوح تقدیر دریافت کرد.
دکتر نیشابوری متولد سال 1328 شهر تبریز است که در دوره کارشناسی خود را در رشته آبیاری در سال 1352 از دانشگاه شیراز اخذ کرده و پس از طی دوره کارشناسی ارشد در رشته آب و خاک دردانشگاه نوادا- رینو آمریکا در سال 1357 موفق به اخذ دکترا در رشته خاکشناسی  از کالیفرنیا در سال 1361 شده است.
انتشار9 مقاله در مجلات ISI ، 2 مقاله در مجلات غیر ISI نمایه دار ، 7 مقاله در همایش های ملی، 30 مقاله در مجلات علمی داخلی  ، 5 مقاله در همایش های بین المللی ، راهنمایی 25 پایان نامه در مقطع کارشناسی ارشد و 8 پایان نامه در مقطع دکتری از جمله فعالیت های علمی این استاد دانشگاه تبریز است.
وی از سال 1361 به عنوان عضو هیئت علمی در دانشگاه تبریز مشغول به فعالیت شده و مسئولیت های مختلفی از جمله معاون پژوهشی دانشکده کشاورزی ، رییس دانشکده کشاورزی، مدیر کل امور پژوهشی دانشگاه تبریز ، معاون آموزشی دانشکده کشاورزی دانشگاه تبریز را برعهده داشته است. عضویت در  هیئت تحریریه دو مجله علمی پژوهشی داخلی، عضویت در دو  اتحادیه و انجمن  بین المللی علوم  خاک  و سرپرستی بخش فیزیک خاک انجمن علوم خاک ایران از دیگر فعالیت های دکتر نیشابوری به شمار می رود.
لازم به ذکر است امسال  از سوی وزارت علوم تحقیقات و فناوری 22 عضو هیات علمی نمونه در پنج گروه آموزشی مختلف شامل، گروه فنی و مهندسی، گروه علوم پایه، گروه علوم انسانی، گروه کشاورزی و منابع طبیعی و گروه هنر و معماری معرفی شده اند.  به اساتید نمونه یک پایه تشویقی داده می شود و بازنشستگی برای آنان محدودیت ندارد و اگر تمایل داشته باشند به جای 65 سال، 70 سال می توانند تدریس کنند و همچنین رفتن به سفر حج عمره برای اعضای هیات علمی نمونه و همراهانشان پیش بینی شده است.

 منبع: سايت وزارت علوم ،تحقيقات وفناوري

   + مهدی زاده - ۱۱:۱۸ ‎ق.ظ ; یکشنبه ۱٥ اردیبهشت ۱۳۸٧