سوسا وب تولز - ابزار رایگان وبلاگ
................................................................. ابلاغ آئین‌نامه جامع مدیریت دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی توسط رئیس‌جمهور - حسابدار


حسابدار


سال 1395((سال اقتصاد مقاومتی ،اقدام و عمل ))

ابلاغ آئین‌نامه جامع مدیریت دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی توسط رئیس‌جمهور

ابلاغ آئین‌نامه جامع مدیریت دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی توسط رئیس‌جمهور

دکتر محمدرضا مخبردزفولی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی از ابلاغ آئین‌نامه جامع مدیریت دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی، پژوهشی و فناوری توسط جناب آقای دکتر احمدی‌نژاد رئیس محترم جمهور و رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی خبر داد.

وی افزود: این آئین‌نامه در 18ماده و 33تبصره درجلسه 684 شورای عالی انقلاب فرهنگی درتاریخ 10/12/1389به تصویب رسیده و از تاریخ 1/1/1390 برای کلیه دانشگاه‌ها، موسسات آموزش عالی، پژوهشی و فناوری دولتی و غیردولتی وابسته به وزارتخانه‌های علوم و بهداشت و سایر دستگاه‌های اجرایی و نهادهای عمومی و دانشگاه آزاد اسلامی لازم‌الاجرا می‌باشد.

مخبردزفولی در ادامه گفت: آئین‌نامه مدیریت دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی، پژوهشی و فناوری، جایگزین آئین‌نامه مصوب سال 1370شده که با گذشت 19سال از اجرا، تجدیدنظر در آن الزامی شده بود.

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: ضرورت داشت بر اساس اقتضائات روز و تحولات علمی و فناوری کشور این آئین‌نامه مورد بازنگری قرار گیرد که مطالعات و جلسات کارشناسی آن در شورای اسلامی شدن دانشگاه‌ها انجام شد و در نهایت شورای عالی انقلاب فرهنگی آن را به تصویب نهایی رساند.

وی افزود: آئین‌نامه جدید مدیریت دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی، پژوهشی و فناوری با همکاری و هماهنگی تمامی دستگاه‌های ذی‌ربط و با یک نگاه کلان و در چهارچوب سند چشم‌انداز 20ساله و نقشه جامع علمی کشور و جهت‌گیری به سمت دانش‌محوری، تصویب شده است.

منبع : سایت شورای عالی انقلاب فرهنگی

   + مهدی زاده - ٧:٠۱ ‎ق.ظ ; چهارشنبه ٢۱ اردیبهشت ۱۳٩٠