سوسا وب تولز - ابزار رایگان وبلاگ
................................................................. کارمندان پس از خروج از تهران تا 10 سال امکان بازگشت ندارند - حسابدار


حسابدار


سال 1395((سال اقتصاد مقاومتی ،اقدام و عمل ))

کارمندان پس از خروج از تهران تا 10 سال امکان بازگشت ندارند

فروزنده در گفتگو با فارس:
کارمندان پس از خروج از تهران تا 10 سال امکان بازگشت ندارند

خبرگزاری فارس: معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس‌جمهور تاکید کرد: کارمندان پس از خروج از تهران تا 10 سال امکان بازگشت ندارند.


لطف الله فروزنده معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس با یادآوری اینکه آئین‌نامه تشویق کارمندان دولتی برای خروج از تهران بر اساس ماهها کار کارشناسی و در نظر گرفتن همه جوانب تدوین شده است، اظهار داشت: دولت برای اجرای تعهدات مربوط به خود مبنی بر اختصاص مشوق‌های اعلام شده در این آئین‌نامه نهایت تلاش خود را انجام خواهد داد.
وی در پاسخ به سوالی مبنی بر امکان شکایت کارکنان دولت از این آئین‌نامه به دیوان عدالت اداری نیز گفت: ما تمامی شرایط و زوایای قانونی را در نظر گرفته‌ایم و با توجه به اینکه هیئت تطبیق مصوبات دولت با قوانین در مجلس شورای اسلامی ایرادی به این آئین‌نامه نگرفته است، لذا به نظر نمی‌رسد امکان شکایت از این موضوع وجود داشته باشد.
معاون رئیس جمهور همچنین با اعلام اینکه کارمندان پس از خروج از تهران تا 10 سال امکان بازگشت ندارند، افزود: اگر مشکلی در زمینه ارائه مشوق‌های اعلام شده وجود داشته باشد، کارمندان می‌توانند با اعلام این موضوع، از ما بخواهند تا آنرا پیگیری کنیم.

   + مهدی زاده - ٦:٥٩ ‎ب.ظ ; شنبه ۱ خرداد ۱۳۸٩