سوسا وب تولز - ابزار رایگان وبلاگ
................................................................. دکتر محمد زادشکویان به سمت سرپرست دانشگاه مراغه منصوب شد - حسابدار


حسابدار


سال 1395((سال اقتصاد مقاومتی ،اقدام و عمل ))

دکتر محمد زادشکویان به سمت سرپرست دانشگاه مراغه منصوب شد

با صدور حکمی از سوی کامران دانشجو دکتر محمد زادشکویان به سمت سرپرست دانشگاه مراغه منصوب و از خدمات دکتر غلامرضا حجتی رئیس سابق دانشگاه مذکور قدردانی بعمل آمد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم در بخشی از این حکم آمده است: امیدوارم با جلب مشارکت مسئولین و بهره مندی از تجارب اعضای هیئت علمی دانشگاه و همکاران متعهد در تحقق اهداف تبیینی در برنامه تقدیمی به مجلس محترم شورای اسلامی موفق و موید باشید.
کامران دانشجو می افزاید : ضروری است در حفظ بیت المال و اعمال سیاست های موثر به منظور صرفه جویی در هزینه های غیرضروری و تقویت نظم وانضباط اداری و رعایت دقیق مقررات مالی کوشا بوده و با مدیریتی هوشمندانه دانش آموختگانی که روحیه قانون پذیر و نگرش ارزشی و معنوی و گفتمانی عدالت خواهانه داشته باشند برای جامعه اسلامی تربیت نمایید.
لازم به ذکر است دکتر محمد زادشکویان دارای دکترای مکانیک از دانشگاه بوردو فرانسه و استادیار دانشگاه تبریز بوده و از سوابق وی می توان به مدیریت گروه مهندسی ساخت و تولید، عضویت در شورای تحصیلات تکمیلی دانشکده فنی مهندسی مکانیک، عضویت در شورای اجرایی قطب مکاترونیک و همچنین موسس و عضویت در انجمن مهندسی ساخت و تولید ایران اشاره کرد.
 

   + مهدی زاده - ۱۱:۳۳ ‎ب.ظ ; شنبه ۸ اسفند ۱۳۸۸