سوسا وب تولز - ابزار رایگان وبلاگ
................................................................. طرح هدفمند کردن یارانه‌ها تا 3 ماه آینده اجرایی می‌شود - حسابدار


حسابدار


سال 1395((سال اقتصاد مقاومتی ،اقدام و عمل ))

طرح هدفمند کردن یارانه‌ها تا 3 ماه آینده اجرایی می‌شود

شمس الدین حسینى خبر داد؛

طرح هدفمند کردن یارانه‌ها تا 3 ماه آینده اجرایی می‌شود

حسینی:با توجه به تایید لایحه هدفمند کردن یارانه‌ها توسط شورای نگهبان دولت خود را برای اجرای هر چه سریع‌تر این طرح مهم آماده می‌کند.

وزیر امور اقتصاد و دارایی گفت: با ابلاغ طرح هدفمند کردن یارانه‌ها دولت تا 3 ماه آینده با ایجاد ساز و کارهای مورد نیاز آن را اجرایی می‌کند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از فارس،سید شمس‌الدین حسینی عصر امروز در حاشیه بازدید از پروژه‌های شهرستان آبادان اظهار داشت: با توجه به تایید لایحه هدفمند کردن یارانه‌ها توسط شورای نگهبان دولت خود را برای اجرای هر چه سریع‌تر این طرح مهم آماده می‌کند.
وی افزود: طرح هدفمند کردن یارانه‌ها برای استفاده بهتر و مطلوب‌تر از منابع موجود در کشور است تا زمینه حیف و میل میلیاردها تومان از بودجه و سرمایه کشور برای دود و ترافیک برچیده شود.
وزیر اقتصاد و دارایی خاطرنشان کرد: طبق قانون دولت فرصت دارد تا 3 ماه بعد از ابلاغ قانوان توسط شورای نگهبان طرح را اجرایی کند که با توجه به اینکه دولت از قبل همه اقدامات لازم و ساز و کارهای مورد نیاز را فراهم کرده آمادگی اجرای این طرح را دارد.
حسینی تصریح کرد: دولت نشان داده برای اجرای طرح هدفمند کردن یارانه‌ها بسیار دقیق و کارشناسی شده فعالیت کرده و در این زمینه همه تمهیدات لازم اندیشیده شده است.
وی گفت: در این راستا تامین بسته‌های مختلف اقتصادی در دستور کار دولت قرار دارد که به مرور به اطلاع مردم رسانده می‌شود.
وزیر اقتصاد و دارایی اظهار داشت: اجرای طرح هدفمند کردن یارانه‌ها یکی از نیازهای جدی و اساسی حال حاضر کشور است و دولت مصر به اجرای هر چه بهتر آن است.
حسینی در ادامه در خصوص نحوه تعیین برخی مناطق کشور به عنوان مناطق توسعه یافته که منجر به افزایش مالیات بر حقوق کارکنان این مناطق شد، ابراز داشت: بر اساس قانون مالیات‌های مستقیم بحث تعیین شهرها و مناطق کم توسعه یافته بررسی و به تصویب هیئت وزیران رسید.
وی خاطرنشان کرد: در تعیین این مناطق به تناسبی که بین میزان پیشرفت و توسعه این شهرها توجه شده و بر این اساس این شهرها انتخاب شده‌اند.
وزیر اقتصاد و دارایی با اعلام اینکه در تعیین این شهرها کار کارشناسی گسترده‌ای صورت گرفته، عنوان داشت: اجرای این طرح هیچ تاثیر جدی بر توسعه‌یافتگی یک شهر نخواهد گذاشت اما با این حال در صورت وجود برخی اعتراضات در این خصوص دولت آماده تجدیدنظر این موضوع بر اساس کار کارشناسی است

   + مهدی زاده - ۱۱:٤۸ ‎ق.ظ ; جمعه ٢٥ دی ۱۳۸۸