سوسا وب تولز - ابزار رایگان وبلاگ
................................................................. مصوبه نحوه تطبیق حقوق کارمندان با آیین نامه فصل دهم قانون مدیریت خدمات کشوری - حسابدار


حسابدار


سال 1395((سال اقتصاد مقاومتی ،اقدام و عمل ))

مصوبه نحوه تطبیق حقوق کارمندان با آیین نامه فصل دهم قانون مدیریت خدمات کشوری

 آئین نامه  فصل دهم قانون مدیریت خدمات کشوری و نحوه تطبیق حقوق کارمندان با آئین نامه مذکور وهمچنین دستورالعمل بند(٩) ماده (۶٨) قانون وکمک های رفاهی مستقیم وغیرمستقیم طی بخشنامه شماره 14593/200 مورخ 21/2/ 88 از سوی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور برای اجرا ابلاغ گردید.

- کمک هزینه عائله مندی در سال ١٣٨٨ بملغ ۴٨۶٠٠٠ریال می باشد

- کمک هزینه اولاد در سال ١٣٨٨ بملغ ١٢۶٠٠٠ ریال وحداکثر تا سه اولاد قابل محاسبه می باشد

کمک هزینه روزانه مستقیم یا غیرمستقیم غذا برای کارمندان که ساعت کار آن ها حداقل 8.5 ساعت در روز است، با تشخیص بالاترین مقام مجاز دستگاه اجرایی معادل (18) هجده هزار ریال برای یک وعده غذایی در روز تعیین می شود.


- کمک هزینه مستقیم یا غیر مستقیم مهد کودک برای کارمندان اناث که دارای فرزند زیر پنج سال هستند، ماهانه سیصد هزار ریال به ازای هر کودک (حداکثر تا سه فرزند) تعیین می شود.

-  کمک هزینه مستقیم یا غیر مستقیم ایاب و ذهاب (سرویس رفت و آمد) کارمندان دولت که (44) ساعت در هفته کار می کنند مشروط به آنکه از سرویس سازمانی استفاده ننمایند. در تهران به میزان چهارصد و پنجاه هزار ریال و برای شهرهای دارای پانصد هزار نفر جمعیت و بالاتر به میزان سیصد هزار ریال تعیین می شود.

بااجرائی شدن فصل دهم حداقل افزایش حقوق کارکنان دولت در سال ١٣٨٨ که از کمک هزینه عائله مندی واولاد استفاده می کنند ١٠٠٠٠٠٠ریال ودر مورد کارمندانی که از کمک هزینه عائله مندی واولاد برخوردار نمی شوند ۶٠٠٠٠٠ریال می باشد

،ضریب افزایش حقوق کارکنان دولت بر اساس نظام هماهنگ پرداخت در سال گذشته 490 بود که با اجرای فصل حقوق و دستمزد قانون مدیریت خدمات کشوری و ابلاغ آیین‌نامه‌های اجرایی آن این ضریب برای سال جاری به 600 افزایش یافته است.

 

جزئیات مصوبه بزودی در اختیار علاقه مندان قرار خواهد گرفت .

   + مهدی زاده - ٥:٠۱ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ٢٢ اردیبهشت ۱۳۸۸