سوسا وب تولز - ابزار رایگان وبلاگ
................................................................. افزایش 25 درصدی حقوق کارکنان مشمول خدمات کشوری - حسابدار


حسابدار


سال 1395((سال اقتصاد مقاومتی ،اقدام و عمل ))

افزایش 25 درصدی حقوق کارکنان مشمول خدمات کشوری

عزیزی تاریخ اعمال افزایش حقوق کارکنان مشمول قانون خدمات کشوری را از اول فروردین ماه سال 88 اعلام کرد و گفت: افزایش حقوق این کارکنان در حقوق اردیبهشت ماه اعمال می شود.

 

معاون توسعه مدیریت سرمایه انسانی رئیس جمهور از افزایش 25 درصدی حقوق کارکنان مشمول قانون خدمات کشوری خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت دکتر ابراهیم عزیزی در مصاحبه با خبرنگار شبکه خبر ،تاریخ اعمال افزایش حقوق کارکنان مشمول قانون خدمات کشوری را از اول فروردین ماه سال 88 اعلام کرد و گفت: افزایش حقوق این کارکنان در حقوق اردیبهشت ماه اعمال می شود. وی با بیان اینکه اعتبارات مورد نیاز برای افزایش حقوق کارکنان تامین شده است،افزود: بیش از 5 هزار میلیارد تومان اعتبار برای این افزایش حقوق مورد نیاز بود که به طور کامل تامین شده است. معاون رییس جمهور در امور توسعه مدیریت و سرمایه انسانی همچنین از افزایش 44 درصدی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی خبر داد و گفت: با محاسبات انجام شده حداقل حقوق این بازنشستگان 420 هزار تومان خواهد بود. عزیزی گفت : همه بازنشستگان کشوری و لشکری هم به طور میانگین 10 درصد افزایش حقوق خواهند داشت.
معاون رئیس جمهور درباره آن دسته از کارکنانی که مشمول قانون خدمات کشوری نیستند،افزود : این کارکنان نیز که قضات، استادان دانشگاه و مشاغل مشابه آن را در بر می گیرد 15 درصد افزایش حقوق خواهند داشت.

 

   + مهدی زاده - ٥:٥٩ ‎ق.ظ ; سه‌شنبه ۱٥ اردیبهشت ۱۳۸۸