سوسا وب تولز - ابزار رایگان وبلاگ
................................................................. اجرای نظام جدید پرداخت دستمزد کارکنان دولت حداکثر تا خرداد - حسابدار


حسابدار


سال 1395((سال اقتصاد مقاومتی ،اقدام و عمل ))

اجرای نظام جدید پرداخت دستمزد کارکنان دولت حداکثر تا خرداد

معاون وزارت اقتصاد در گفت‌وگو با فارس خبر داد:
اجرای نظام جدید پرداخت دستمزد کارکنان دولت حداکثر تا خرداد

خبرگزاری فارس: معاون نیروی انسانی و توسعه مدیریت وزارت امور اقتصادی و دارایی گفت: آیین نامه‌های اجرایی فصل حقوق و دستمزد قانون مدیریت خدمات کشوری تا پایان هفته جاری ابلاغ شده و به نظر می‌رسد با احتساب معوقه فروردین و اردیبهشت، در خردادماه اجرایی شود.


علینقی برزگری در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس اظهار داشت: آقای عزیری معاون توسعه سرمایه‌های انسانی رئیس جمهوری اخیرا " در جمع معاونین اداری و مالی وزارتخانه‌ها اعلام کردند آیین نامه‌های فصل حقوق و دستمزد قانون مدیریت خدمات کشوری تا پایان هفته جاری ابلاغ می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: با اعلام ضرایب جدید حقوق، احکام کارگزینی کارمندان صادر خواهد شد.
برزگری در پاسخ به این پرسش که آیا کارکنان دولت اردیبهشت ماه دستمزد خود را بر اساس قانون جدید دریافت می‌کنند، گفت: تلاش ما اجرای قانون از اردیبهشت ماه است، اما صدور احکام کارگزینی و محاسبه دستمزدها بر اساس ضرایب جدید برای کارکنان دولت در سراسر کشور زمان بر است.
وی بر این اساس پیش‌بینی کرد در خرداد ماه کارکنان دولت با احتساب مطالبات فروردین و اردیبهشت ماه، دستمزدشان را بر اساس قانون مدیریت خدمات کشوری دریافت کنند.
گزارش خبرنگار فارس حاکی است؛ با قانون مدیریت خدمات کشوری و لغو نظام هماهنگ پرداخت از امسال مبنای محاسبه دستمزد کارکنان دولت تغییر می‌کند.

   + مهدی زاده - ٦:٤٦ ‎ب.ظ ; یکشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۸۸