سوسا وب تولز - ابزار رایگان وبلاگ
................................................................. بودجه فرهنگى کشور در سال 88 رشدى قابل توجه خواهد داشت - حسابدار


حسابدار


سال 1395((سال اقتصاد مقاومتی ،اقدام و عمل ))

بودجه فرهنگى کشور در سال 88 رشدى قابل توجه خواهد داشت

صفارهرندى:
بودجه فرهنگى کشور در سال 88 رشدى قابل توجه خواهد داشت
وزیر ارشاد: *‌ با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری و رئیس جمهور برای رشد بودجه فرهنگی، بودجه فرهنگی کشور در سال آینده رشد قابل توجه‌ و مطلوبی خواهد داشت * افزایش بودجه فرهنگی کشور می‌تواند کمک شایانی به بهبود وضعیت فرهنگی کشور در زمینه های مختلف داشته باشد

 

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه هنوز حسابرسی دقیقی از موسسه فرهنگ و توسعه صورت نگرفته است، تصریح کرد: البته حسابرسان قانونی کار خود را در این خصوص آغاز کرده‌اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، محمد حسین صفارهرندی در گفتگو با خبرگزاری فارس و در پاسخ به سوالی درباره آخرین وضعیت موسسه فرهنگ و توسعه و حسابرسی از این موسسه اظهار داشت: بر اساس مسیری که در قوه قضائیه سیر شد، این موسسه باید به وزارت فرهنگ و ارشاد بازگردانده شود.

وی با بیان اینکه هنوز حسابرسی دقیقی از این موسسه صورت نگرفته است، تصریح کرد: البته حسابرسان قانونی کار خود را در این خصوص آغاز کرده اند که امیدواریم گزارش آنها سریعتر آماده شود.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین در پاسخ به سوالی در خصوص وضعیت بودجه فرهنگی کشور در سال آینده، بیان داشت: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری و رئیس جمهور برای رشد بودجه فرهنگی، بودجه فرهنگی کشور در سال آینده رشد قابل توجه‌ و مطلوبی خواهد داشت.

صفارهرندی با ابراز امیدواری از اینکه مجلس نیز با تعاملی سازنده دولت را در افزایش بودجه فرهنگی کشور یاری نماید، گفت: افزایش بودجه فرهنگی کشور می‌تواند کمک شایانی به بهبود وضعیت فرهنگی کشور در زمینه های مختلف داشته باشد.

   + مهدی زاده - ٦:٤٠ ‎ق.ظ ; یکشنبه ٦ بهمن ۱۳۸٧