سوسا وب تولز - ابزار رایگان وبلاگ
................................................................. ابلاغ آیین نامه نحوه پرداخت حق‌الزحمه مجریان و ناظران انتخابات - حسابدار


حسابدار


سال 1395((سال اقتصاد مقاومتی ،اقدام و عمل ))

ابلاغ آیین نامه نحوه پرداخت حق‌الزحمه مجریان و ناظران انتخابات

به منظور اجرای بهینه قوانین انتخابات؛
دولت آیین نامه نحوه پرداخت حق‌الزحمه مجریان و ناظران انتخابات را ابلاغ کرد
دولت به منظور اجرای بهینه قوانین انتخابات اعم از انتخابات مجلس شورای اسلامی ، ریاست جمهوری ، مجلس خبرگان رهبری شوراهای اسلامی، حق‌الزحمه مقطوع عوامل اجرایی و نظارتی از جمله انتخابات برگزار شده در سال 86 و مرحله دوم در سال 87 را تعیین کرد

 

هیئت وزیران در راستای اجرای بهینه قوانین انتخابات، آیین نامه نحوه پرداخت حق‌الزحمه مقطوع عوامل اجرایی و نظارتی انتخابات را ابلاغ کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، هیئت وزیران بنا به پیشنهاد مشترک وزارت کشور و شورای نگهبان و به استناد اصل 138 قانون اساسی ، آیین نامه نحوه پرداخت حق‌الزحمه مجریان و ناظران انتخابات را تصویب کرد.
بر اساس این آیین نامه، دولت به منظور اجرای بهینه قوانین انتخابات اعم از انتخابات مجلس شورای اسلامی ، ریاست جمهوری ، مجلس خبرگان رهبری شوراهای اسلامی، حق‌الزحمه مقطوع عوامل اجرایی و نظارتی از جمله انتخابات برگزار شده در سال 86 و مرحله دوم در سال 87 از محل اعتبارات مصوب شورای نگهبان و وزارت کشور را تعیین کرد.

   + مهدی زاده - ۱٢:۳۳ ‎ق.ظ ; چهارشنبه ۱٥ آبان ۱۳۸٧