سوسا وب تولز - ابزار رایگان وبلاگ
................................................................. آمریکا دلارهای تقلبی منتشر کرده است - حسابدار


حسابدار


سال 1395((سال اقتصاد مقاومتی ،اقدام و عمل ))

آمریکا دلارهای تقلبی منتشر کرده است

رئیس جمهور در جمع باشکوه مردم لرستان
احمدی نژاد:آمریکا دلارهای تقلبی منتشر کرده است
احمدی نژاد با برشمردن دلایل ایجاد بحران در غرب، به بدهی های آمریکا اشاره کرد و گفت: دیشب آخرین گزارش بدهی دولت آمریکا (فقط دولت فدرال) را گرفتم که در یک قلم آن، این دولت 10 هزار و 570 میلیارد دلار بدهکار است و معنای این امر این است که در ازای این بدهکاری، دلارهای تقلبی بدون پشتوانه را چاپ و در دنیا منتشر کرده اند.

رئیس جمهور با اشاره به بحران اقتصادی غرب خطاب به سردمداران غربی گفت:اگر بخواهید جیب خود را از جیب سایر ملت ها پر کنید، همه ملت ها از جمله ملت ایران در مقابل شما می ایستند و نمی گذارند آب خوش از گلوی شما پایین برود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از ایرنا، دکتر محمود احمدی نژاد که در چهل و پنجمین سفر استانی خود به استان لرستان سفر کرده است، امروز چهارشنبه در اجتماع بزرگ مردم خرم آباد افزود: ظرفیت اقتصادی دنیا جاذبه دلارهای تقلبی و اضافی را ندارد و موج تقلب‌ها به دامن آمریکا برگشت یافته است.

رئیس جمهور با بیان این که آنان احکام الهی را زیرپا گذاشتند، اظهار داشت: آنان به دروغ، فریب کاری، کلاهبرداری، چپاول و حرام رنگ و بوی علمی دادند، فرمول درست کردند و به عنوان علم اقتصاد و با تبلیغات جای انداختند.
احمدی نژاد افزود: آنان با پررویی می خواهند کثافت کاری، دزدی و خیانت خود را دوباره از جیب سایر ملت ها جبران کنند.
وی خطاب به غربی ها گفت: شما می گویید بحران جهانی است اما این بحران کار شماست پول ها را خورده اید و اکنون بدهکار شده اید.
رئیس جمهوری اظهار داشت: بانک جهانی و صندوق بین المللی پول که با پول سایر ملت ها از جمله ایران، عربستان، ترکیه، مصر، کشورهای آسیای و آفریقایی ایجاد شده است برای پرداخت 200 میلیون دلار وام انواع سیاست های استعماری را تحمیل می کنند اما تا سقف 16 میلیارد دلار هم بدون حساب و کتاب به برخی کشورها وام می دهند.
وی با تاکید بر این که اتفاقی که روی داد حاصل کار شماست، علت آن را دوری از احکام الهی دانست و گفت: شما اخلاق را زیر پا گذاشتید و به دروغ و فریب و تجاوز روی آوردید و اکنون نیز تنها چاره، بازگشت به اخلاق و عدالت است.
رئیس جمهور تصریح کرد: آنان در عرصه فرهنگ، سیاست، اقتصاد و نظامی گری شکست خورده اند و تصور می کنند می توانند با دروغ، فریب و توطئه مجددا کاخ های استعماری خود را برپا کنند.
وی خطاب به آنان گفت: شما خودتان ریشه همه مفاسد دنیا و تعرض به حقوق بشر هستید.
دکتر احمدی نژاد با برشمردن دلایل ایجاد بحران در غرب، به بدهی های آمریکا اشاره کرد و گفت: دیشب آخرین گزارش بدهی دولت آمریکا (فقط دولت فدرال) را گرفتم که در یک قلم آن، این دولت 10 هزار و 570 میلیارد دلار بدهکار است.
رئیس جمهوری در ادامه اظهار داشت: معنای این امر این است که در ازای این بدهکاری، دلارهای تقلبی بدون پشتوانه را چاپ و در دنیا منتشر کرده اند.
وی ادامه داد: آنها تورم، کسری بودجه و مشکلات اقتصادی خود را به دوش ملت های دیگر انداخته اند و در ازای آن کالا و حاصل کار ملتها را به داخل آمریکا برده اند.
احمدی نژاد افزود: به ازای هر نفر که روی کره زمین زندگی می کند،1500 دلار غارت کرده اند. به معنای دیگر به ازای هر آمریکایی 33 هزار دلار از جیب سایر ملتها درآورده اند و به آمریکا برده اند.
وی با اشاره به وجود بیش از80 میلیون انسان در آمریکا که زیرخط فقر زندگی می کنند، گفت: این غارت ها فقط در جیب چند هزار صهیونیست و سرمایه دارفاسد و جنایتکار می رود.
رئیس جمهور همچنین در آغاز سخنان  خود، لرستان را سنگر دفاع از عزت و غیرت و فرهنگ ایران زمین خواند و تصریح کرد: هیچ کس نمی تواند نقش لرستان را در مبارزه با رژیم طاغوت دوران مبارزه با رژیم طاغوت و دفاع مقدس کوچک بشمارد یا فراموش کند.
احمدی نژاد دولت اسلامی را مهم ترین جزء از پیکره حاکمیت اسلام خواند و افزود: بدون دولت اسلامی، حکومت اسلامی جاری نمی شود. حکومت اسلامی و حاکمین اسلام بالاترین مقصد همه انبیای الهی است.
وی با برشمردن مزایای استقرار حکومت الهی تاکید کرد: در حکومت اسلامی، حاکمان و مدیران، خادم و نوکر مردم و در کنار آنان هستند.
به گفته وی، وظیفه امروز بشریت این است که با تمام توان در راستای اجرای عدالت و پیگیری حقوق ملت، رفع بی عدالتی و تبعیض ها تلاش کنند.

   + مهدی زاده - ۱:۱۳ ‎ق.ظ ; پنجشنبه ٩ آبان ۱۳۸٧