سوسا وب تولز - ابزار رایگان وبلاگ
................................................................. تشکیل کارگروهى براى بررسى تاثیرات بحران اقتصادى غرب بر اقتصاد ملى - حسابدار


حسابدار


سال 1395((سال اقتصاد مقاومتی ،اقدام و عمل ))

تشکیل کارگروهى براى بررسى تاثیرات بحران اقتصادى غرب بر اقتصاد ملى

رییس جمهور در نامه اى به وزیر اقتصاد دستور داد:
تشکیل کارگروهى براى بررسى تاثیرات بحران اقتصادى غرب بر اقتصاد ملى
با دستور رئیس جمهور کارگروهی تشکیل شد تا نسبت به دامنه گسترش بحران اقتصادی غرب و تاثیر آن بر اقتصاد ملی کشور و چگونگی مهار آسیبهای احتمالی آن بررسی های لازم را به عمل آورند

رئیس‌جمهور در نامه ای به وزیر امور اقتصادی و دارایی ماموریت داد تا با تشکیل کارگروهی متشکل از رئیس کل بانک مرکزی، وزرای امور خارجه و بازرگانی و معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور، نسبت به دامنه گسترش بحران اقتصادی غرب و تاثیر آن بر اقتصاد ملی کشور و چگونگی مهار آسیبهای احتمالی آن بررسی های لازم را به عمل آورند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از دفتر امور رسانه‌های ریاست جمهوری، متن کامل نامه دکتر محمود احمدی نژاد خطاب به دکتر حسینی به این شرح است : 

بسم الله الرحمن الرحیم
 جناب آقای دکتر حسینی 
  وزیر محترم امور اقتصادی و دارایی 
  سلام علیکم 

دامنه بحران اقتصادی در غرب که ناشی از سیاستهای نادرست آنهاست روز بروز گسترش می یابد و همه معادلات و فعالیتها را تحت تاثیر قرار داده است. ضروری است با تشکیل کارگروهی متشکل از رییس کل بانک مرکزی ، وزیر امور خارجه ، معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور و وزیر بازرگانی و با استفاده از نظرات صاحبنظران و کارشناسان نسبت به موارد زیر بررسی های لازم بعمل آورده و ظرف یک ماه نتیجه را اعلام دارید .
- حوزه گسترش بحران و تاثیر آن بر اقتصاد ملی کشور
- چگونگی مهار آسیب های احتمالی و استفاده از فرصت های پیدا شده برای تثبیت روند رشد اقتصادی و حفظ منافع ملی و ذخایر کشور
- راههای صیانت از منابع ایرانیان خارج از کشور
                                                                                                             محمود احمدی نژاد

   + مهدی زاده - ۳:٢٧ ‎ق.ظ ; سه‌شنبه ٧ آبان ۱۳۸٧