سوسا وب تولز - ابزار رایگان وبلاگ
................................................................. سامانه جدید اطلاع‌رسانی بورس کالای ایران راه‌اندازی شد - حسابدار


حسابدار


سال 1395((سال اقتصاد مقاومتی ،اقدام و عمل ))

سامانه جدید اطلاع‌رسانی بورس کالای ایران راه‌اندازی شد

 

سامانه جدید اطلاع رسانی شرکت بورس کالای ایران با قابلیت های جدید راه اندازی شد. به نقل از"خبرگزاری فارس" در سامانه جدید اطلاع رسانی این بورس، جدیدترین اخبار بورس کالا، نمایش لحظه ای تابلوی معاملات ، نمایش عرضه های داخلی با اختلاف زمانی پنج دقیقه با تایید آن توسط اتاق پایاپای ، نمایش عرضه های صادراتی یک هفته قبل از عرضه آن در تالار معاملات و امکانات دیگر فراهم شده است.
براساس این گزارش از دیگر امکانات پرتال شرکت بورس کالای ایران که به دو زبان فارسی و انگلیسی طراحی شده است، قابلیت گزارش گیری از آمار معاملات انجام شده در بورس کالا از ابتدای فعالیت بورس های کالایی با دوره زمانی یک ماه می باشد. ضمنا گزارش های روزانه نیز 15 دقیقه پس از اتمام کار تالار معاملات، قابل مشاهده و هر گونه استفاده خواهد بود.
با توجه به راه اندازی معاملات قرارداد های آتی در بورس کالای ایران، بخش ویژه ای نیز در این پرتال به فرهنگ سازی، آموزش و اطلاع رسانی درباره معاملات مذکور اختصاص داده شده است.
این سامانه نشانی http://www.ime.co.ir است.

   + مهدی زاده - ٤:٥٤ ‎ب.ظ ; دوشنبه ٢٩ مهر ۱۳۸٧